Lt Ru En
APIE MUS RAŠO

APIE MUS RAŠO

Asociacijai priklausančios kelių tiesimo įmonės atlieka apie 90 proc. mūsų šaliai reikalingų transporto infrastruktūros darbų, taip pat kelių tiesimo darbus ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Latvijoje.
Šalies automobilių kelių tiesimas, plėtra ir rekonstrukcija – ne vieninteliai kelininkų darbai. Daug įvairių ir sudėtingų transporto infrastruktūros objektų Lietuvos kelininkams tenka statyti miestuose. Tai – gatvės ir aplinkkeliai, tiltai ir viadukai.
Paskutinį dešimtmetį buvo atlikti ir dabar vykdomi dideli Vilniaus miesto transporto infrastruktūros plėtros objektų projektai.
2003 m. Vilniuje atidarytas Karaliaus Mindaugo tiltas per Nerį.
2006 m. baigtas tiesti pietinis Vilniaus aplinkkelis aplink senamiestį. Nutiesta transporto jungtis nuo Konstitucijos pr. Iki Ukmergės g. – dviejų lygių Geležinio Vilko- Ukmergės gatvių sankryža.
Nutiestas Vilniaus pietinis aplinkkelis – tarptautinio IXB transporto koridoriaus trūkstama grandis tarp Žirnių gatvės ir Lazdynų tilto.
Kelininkai baigia Vilniaus išorinio pietinio aplinkkelio tiesimo darbus, kuris sujungs magistralinius kelius A1 Vilnius-Klaipėda ir A3 Vilnius-Minskas.
Tiesiamas Vilniaus vakarinis aplinkkelis, kuris yra vienas svarbiausių Vilniaus miesto gatvių infrastruktūros projektų, bus sujungti magistraliniai keliai A1 Vilnius-Klaipėda ir A2 Vilnius-Panevėžys.
Kelininkai rekonstravo intensyvaus eismo Gariūnų gatvę, nutiesė naują kelią iš Vilniaus oro uosto į Žirnių gatvę, čia baigiamas statyti Žirnių gatvę kertantis viadukas.
2002 m. baigtas statyti ir atidarytas automobilių eismas Čiurliono tiltu per Nemuną Kaune.
2012 m. Kauno centre rekonstruoti A.Juozapavičiaus prospektas, Parodos gatvė, P.Vileišio tiltas per Nerį.
Klaipėdoje įrengtas šiaurinis išvažiavimas iš jūrų uosto, nutiestas visiškai naujas Šiaurės prospektas.
Alytuje pastatytas Lietuvos tūkstantmečio tiltas per Nemuną, naujas tiltas pastatytas ir Druskininkuose.